Eryone Galaxy PLA Owi Nebula / Owi Nebula Filament














- Model: PLA-Galaxy-1.75mm-1kg-Owi-Nebula
- Bruto gewicht: 1.30kg
- Afmetingen verpakking: 16.00cm x 16.00cm x 9.00cm
Voeg een kosmische glinstering toe aan je 3D-prints met het Eryone Galaxy PLA Filament in de kleur Owl Nebula – een dieppaarse tint met een betoverend sprankelend galaxy-effect. Dit filament is ontwikkeld voor makers die hun prints willen laten opvallen, of het nu gaat om decoratieve objecten, cosplay-accessoires, schaalmodellen of creatieve kunstwerken.
Een uniek galaxy-effect
De Owl Nebula-variant onderscheidt zich door een speciaal galaxy-poeder dat door het filament is verwerkt. Dit poeder zorgt voor een fonkelend, metallisch sprayoppervlak dat verschilt van gewone parel- of glitterpoeders. De deeltjes zijn fijner, gelijkmatiger verdeeld en zorgen voor een minder gelaagd uiterlijk op het geprinte oppervlak – het resultaat is een gladde, diepglanzende finish met een sterrennevel-uitstraling.
Betrouwbaar en gebruiksvriendelijk
Ondanks zijn bijzondere uiterlijk gedraagt dit filament zich als een solide PLA: lage kans op warping, goede laadhechtie en soepele extrusie. Het filament bevat geen luchtbellen of stofdeeltjes van binnen, wat de kans op verstoppingen en klit aanzienlijk verkleint. Bovendien is het milieuvriendelijk, niet-giftig en afbreekbaar – veilig voor zowel de gebruiker als het milieu.
Compatibel met nagenoeg alle FDM-printers
Het Eryone Galaxy PLA werkt met 99% van de gangbare FDM 3D-printers. Omdat het galaxy-poeder de nozzle licht belast, wordt het gebruik van een geharde stalen nozzle van 0,4mm sterk aanbevolen. Messing nozzles kunnen met verloop van tijd slijten door het schurende karakter van het poeder.
Netjes verpakt, direct klaar voor gebruik
Het filament wordt geleverd op een 1kg-spoel, vacuüm verpakt om vocht en stof buiten te houden. De spoel is zorgvuldig gewonden om klitten te voorkomen. Zorg dat je het uiteinde van het filament goed vastzet in de spool-houder na gebruik.
Specificaties
- Materiaal: PLA met galaxy-poeder (Sparkle/Glitter)
- Kleur: Owl Nebula (Donkerpaars)
- Diameter: 1.75mm
- Tolerantie: ±0.03mm
- Nettogewicht: 1kg (spoelgewicht ca. 1,35kg)
- Printtemperatuur: 190°C – 220°C
- Bedtemperatuur: niet vereist (optioneel 25–60°C)
- Aanbevolen nozzle: geharde stalen nozzle 0,4mm
- Spoel binnendiameter: 57mm
- Spoel buitendiameter: 200mm
- Spoelhoogte: 64mm
- Verpakking: vacuümverzegelde zak
Ideaal voor
- Decoratieve objecten en sculpturen
- Cosplay-props en accessoires
- Miniaturen en schaalmodellen
- Cadeau-items en bijzondere projecten
- Alles waarbij je wil dat je print opvalt
| filament specificaties | |
| Diameter en tolerantie | 1.75±0.03mm |
| Aanbevolen print temperatuur | 190-220ºC |
| Aanbevolen bed temperatuur | 25-60 ℃ |
| Netto gewicht | 1.0kg |
